Enebolig / 3 sov
Los Alcazares
Innflytningsklar - Inne på resort - Privat basseng
Til salgs
€ 306 000
Calle Arrecife, 30739 Los Alcazares
Prosjektet ligger i Murciaregionen, inne på Roda Golf. Kun en kort kjøretur til kystbyen Los Alcazares. Et område med 320 soldager per år, og en behagelig gjennomsnittstemperatur på over 18 grader. I Los Alcazares finnes fine strender ved Mar Menor, og koselige barer, cafeer og restauranter.
Dette er en spansk kystby som mange har fått opp øynene for de siste årene.
Prosjektet ligger inne på Roda Golf som har egen golfbane, og det er kun en kort kjøretur til kystbyen Los Alcazares og strendene ved Mar Menor.
Vela Latina Front Line Golf, to-etasjes villa med privat basseng og parkeringsplass på tomten med 1.line golf beliggenhet. Villaen har terrasse i bakkeplan, og to terrasser i 2. etasje som gjør det mulig å nyte solen året rundt.
Disse villaene med 1.line golf beliggenhet på 300 m2 tomt har 4 soverom / 3 bad
Pris: 399.500€ + omk. (ca. 13-14%)
Mot tillegg i prisen: (be om tilbud)
Klimaanlegg
Saltvannsbasseng
Vaskemaskin
Betalingsbetingelser
6.000 € reservasjon
25 % pluss moms (10%) etter 1 mnd.
25 % pluss moms (10%) etter 3 mnd.
Resten ved overtagelse Nov-22
Finansiering
Vi kan hjelpe til med gode finansieringstilbud i spansk bank.
Kom ned å se selv, les om våre private visningsturer her.
Noen kilometer vest for kystbyen Los Alcazares hvor du finner det meste året rundt. Selve Los Alcazares er kjent for mange trivelige restauranter og barer og for den koselige strandpromenaden ved Mar Menor.
Gjennomgående god standard. Bra materialvalg i nøytrale farger, moderne.
Innflytningsklar - Inne på resort - Privat basseng
€ 306 000
Gangavstand strand og by - Privat basseng - Takterrasse
€ 379 000